Akademickie Biuro Karier

Wybieramy najlepszego studenta zagranicznego w Polsce 2024!

Wybieramy najlepszego studenta zagranicznego w Polsce 2024!

Od czternastu lat udaje nam się pokazać zagranicznych studentów, którzy studiują, działają społecznie, angażują się w życie swoich społeczności. Są przykładem dla kolegów i ambasadorami polskich uczelni w swoich krajach. W tej edycji 14-ty raz szukamy dobrych studentów, ciekawych i ambitnych ludzi, ale przede wszystkim aktywnych i zaangażowanych w środowisko akademickie swojej uczelni. I co roku, dzięki współpracy ze szkołami wyższymi, znajdujemy wielu znakomitych kandydatów.

Na kandydatury czekamy do 8 grudnia 2023 roku. Potem zbierze się Kapituła Konkursu, której pracami kieruje prof. Jerzy Lis, przewodniczący Komisji ds. Międzynarodowych KRASP. Sam Konkurs objęty jest Honorowym Patronatem przewodniczącego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich –prof. Arkadiusza Mężyka. Nagrody przyznamy tradycyjnie w trzech podstawowych kategoriach: studia licencjackie, studia magisterskie i studia doktoranckie (szkoły doktorskie). Kapituła może także przyznać Nagrodę Specjalną na szczególne osiągnięcia i zaangażowanie.

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu Interstudent 2024 nastąpi w 8 lutego 2024 podczas konferencji „Studenci zagraniczni w Polsce 2024”, której gospodarzem będzie Politechnika Poznańska.

Zapraszamy do zgłaszania kandydatów: zagranicznych studentów uczelni publicznych i niepublicznych ze wszystkich stopni studiów, wszystkich kierunków i krajów. Czekamy na kandydatury młodych ludzi, którzy nie tylko dobrze radzą sobie na studiach, ale też angażują się społecznie, naukowo, sportowo. Regulamin konkursu

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z poprzedniej edycji konkursu.

ANKIETA KONKURSOWA (.doc | .pdf)

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 8 grudnia 2023 r.Wypełnione i podpisane ankiety prosimy przesyłać na adres e-mail:m.chrostna@perspektywy.pl

 

studyinpoland.pl/interstudent