Akademickie Biuro Karier

Projekt „Kwalifikacje-kompetencje-doświadczenie

Szanowni Państwo,
 
Reprezentuję Fundację Sustinae, która działa w obszarze aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami, pozostającymi bez zatrudnienia lub chcącymi rozpocząć swoją karierę zawodową. Poprzez szereg działań dostosowanych do ich potrzeb oraz lokalnego rynku pracy aktywizujemy, podnosimy kwalifikacje podczas szkoleń, budujemy umiejętności związane z poszukiwaniem pracy, doradzamy, pośredniczymy, organizujemy staże zawodowe, zapewniamy wsparcie specjalistów.
 
Aktualnie poszukujemy uczestników do projektu „Kwalifikacje-kompetencje-doświadczenie. Absolwencki start do kariery”, który jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
 
Będę bardzo wdzięczna za możliwość współpracy z Państwem w zakresie promocji i rozpowszechniania informacji na temat naszej działalności poprzez udostępnienie plakatów na Państwa stronie internetowej, w social mediach oraz innych studenckich kanałach informacyjnych. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy mogli wspierać studentów w zaistnieniu na otwartym rynku pracy.
 
W razie pytań lub wątpliwości proszę o wiadomość.
 
Pozdrawiam,
Urszula Bogucka
Fundacja Sustinae
Tel.: +48 883 340 212 urszula.bogucka@fundacjasustinae.org  www.fundacjasustinae.org