Akademickie Biuro Karier

Oferta stażu – Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego

Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego w Radomiu nawiąże współpracę z zainteresowanymi studentami lub absolwentami Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. K. Pułaskiego w Radomiu.

Wybrane osoby, planujące rozpocząć zdobywanie swoich pierwszych doświadczeń zawodowych, będą zaangażowane w głównej mierze w codzienne prace biura poselskiego. Dlatego też w pierwszej kolejności poszukujemy osób chętnych do rozpoczęcia stażu (z możliwością późniejszego przekształcenia w umowę o pracę). Miejscem wykonywania obowiązków będzie Radom.

Jednym z podstawowych warunków przyjęcia na staż jest biegła znajomość języka angielskiego.

Zainteresowane osoby mogą przesyłać swoje CV na adres mailowy: sprawystudenckie@uthrad.pl

Poszukujemy osób, które są gotowe rozpocząć staż najpóźniej w listopadzie 2021 r. Staż jest płatny (minimalna pensja krajowa), trwa od 1 miesiąca do 5 miesięcy (z możliwością przedłużenia) oraz odbywa się w pełnym wymiarze godzinowym (8 godzin, poniedziałek – piątek). W wyjątkowych sytuacjach stażysta może zostać poproszony o pomoc poza standardowymi godzinami, np. w weekendy, jednak zdarza się to bardzo rzadko.

Jeśli tylko sytuacja i przepisy związane z pandemią będą na to pozwalać, stażysta otrzyma także możliwość wizyty w Brukseli, bądź w Strasburgu.