Akademickie Biuro Karier

Druga edycji konkursu CTF organizowanego przez Agencję Wywiadu – „TIME TO HACK 2”

Szanowni Państwo!

Chcielibyśmy zaprosić Was i Waszych studentów do udziału w drugiej edycji konkursu CTF organizowanego przez Agencję Wywiadu – „TIME TO HACK 2”. Naszym celem jest popularyzowanie tematyki cyberbezpieczeństwa w atrakcyjny i przystępny dla młodych ludzi sposób. Chcemy, aby pasjonaci informatyki, którzy chcieliby rozwijać swoje zdolności i lepiej poznać zagadnienia związane z cyberbezpieczeństwem wykorzystali posiadane umiejętności.

II edycja różni się od poprzedniej. Dla uczestników przygotowaliśmy rozwiązania typu NetWars, tzn. będą mieli oni dostęp do środowisk przypominających wirtualne organizacje, w  których będą poszukiwali specjalnie umieszczonych flag. Tym razem konkurs nie jest indywidualny. Zapraszamy do udziału drużyny 2-osobowe.

Zawody składają się z 4 faz:

  • rejestracji,
  • kwalifikacji,
  • finału,
  • gali rozdania nagród.

I etap konkursu, tj. kwalifikacje będzie miał miejsce w dniach 25-31 października 2021 r., natomiast finał odbędzie się w dniach 13-14 listopada 2021 r. Szczegółowe informacje o konkursie oraz regulamin znajduje się na oficjalnej stronie Agencji Wywiadu (www.aw.gov.pl) w zakładce aktualności oraz na profilach instytucji w mediach społecznościowych (Facebook i Twitter).

Dla laureatów zostały przewidziane nagrody pieniężne oraz rzeczowe:

  • I miejsce – 7000 zł oraz statuetka od Szefa Agencji Wywiadu,
  • II  miejsce – 5000 zł oraz statuetka od Szefa Agencji Wywiadu,
  • III miejsce – 4000 zł oraz statuetka od Szefa Agencji Wywiadu.

Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny w dniach 14-20 października 2021 r.

W związku z powyższym mamy do Państwa prośbę o rozesłanie wśród studentów informacji o organizowanym przez Agencję Wywiadu konkursie CTF za pośrednictwem dostępnych Państwu stron www, mediów społecznościowych i mailingu. W razie pytań i problemów prosimy o kontakt. W załączeniu przesyłamy Państwu gotową grafikę o konkursie, w wersji statycznej z rozszerzeniem JPG.

Agencja Wywiadu