Akademickie Biuro Karier

Bezpłatny Program Gotowi do Pracy

Chciałbyś zdobyć dobrą pracę, ale, myślisz, że pandemia zamroziła dobre oferty dla osób, takich jak Ty, wchodzących dopiero na rynek pracy i wciąż jeszcze studiujących? Nie! Ale trzeba wiedzieć, czego właśnie dziś poszukują renomowane marki wśród przyszłych pracowników.

Klucz do Twojego sukcesu? Są nawet cztery, czyli kompetencje 4K – komunikacja, kooperacja, kreatywność i krytyczne myślenie. Rozwiń je bezpłatnie w programie Gotowi do Pracy i otrzymaj oferty dobrej pracy!

Jak to wygląda?
1. Do 17.06 zgłaszasz się do programu na www.praca.zwolnienizteorii.pl
2. Bierzesz udział w cyklu spotkań rozwojowych online, które zajmą Ci łącznie 24h. Rozwiniesz kompetencje 4K, które wyróżnią Cię na rynku pracy, co zostanie poświadczone certyfikatem. 
3. Poznasz też tajniki rekrutacji, które dodadzą Ci pewności podczas rekrutacji! 
4. Pracodawcy zaprezentują się Tobie! Zależy im na młodych pracownikach z kompetencjami 4K.
5. Otrzymasz dostęp do ofert pracy od firm zrzeszonych w ABSL, takich jak: Accenture, Amazon, Arvato, Capgemini, Carlsberg, Goldman Sachs, Google, Hewlett Packard Enterprise, IBM, Infosys, JLL, Kimberly Clark, Luxoft, MAN, Nokia, Procter&Gamble, PwC, Shell, Toyota, czy UBS

Czy ten program jest dla Ciebie? 
Jeśli: 

·         masz 18 – 26 lat, 

·         pochodzisz województwa mazowieckiego,

·         nie mieszkasz i nie studiujesz w Warszawie, 

·         nie jesteś magistrem,

·         chcesz w najbliższych miesiącach zdobyć pracę 

to sprawdź program i zgłoś się! 

Zgłoszenie i uczestnictwo w programie jest całkowicie darmowe i realizowane online. Organizatorem jest Fundacja Zwolnieni z Teorii, która już od 7 lat specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji 4K wśród licealistów i studentów, oraz stowarzyszenie pracodawców ABSL. 

Ty też bądź gotowy do pracy! Zapisz się do programu przez stronę www.praca.zwolnienizteorii.pl!