Akademickie Biuro Karier

Darmowy webinar „Zaprojektuj ekspozycję przyszłości” 4.11.2021 o godz. 17:00

Weź udział w darmowym webinarze „Zaprojektuj ekspozycję przyszłości”

Wykorzystaj nowe trendy w oparciu o zrównoważony rozwój”!

Każdy, kto choć trochę interesuje się designem oraz marketingiem, ma wyjątkową szansę poznać najnowsze trendy oparte na trosce o środowisko oraz zrównoważonym rozwoju i zadać najbardziej nurtujące pytania naszym ekspertom.

Goście nie są przypadkowi, a ich wiedza z pewnością wzbogaci spojrzenie na tematy designu oraz zrównoważonych rozwiązań:

Natalia Bienias pełni funkcję Head of Design w firmie projektowo-badawczej Mobee Dick, specjalizującej się w budowaniu produktów i usług cyfrowych.

Agnieszka Polkowska uzyskała tytuł doktora w dyscyplinie sztuk projektowych. Jest projektantką spekulatywną i strateżką, właścicielką studia TRENDSPOT oraz Touching Points.

Spotkanie poprowadzą manager działu Trade Marketingu w The Lorenz-Bahlsen Snack World Joanna Gruszczyńska oraz Jan Orliński, Dyrektor Sprzedaży od 27 lat związany z firmą The Lorenz-Bahlsen Snack World.

Webinar to także ogromna porcja inspiracji, która przyda się uczestnikom podczas procesu tworzenia ekspozycji przyszłości wartej nawet 10 000zł!

Startujemy 4.11.2021 o godz. 17:00

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1200513213768765/?ref=newsfeed