Akademickie Biuro Karier

Bezpłatny Kongres Dobrych Praktyk Zawodowych

Zarząd Śląskiego Towarzystwa Marketingowego pragnie zaprosić Państwa oraz Studentów do udziału w bezpłatnym Kongresie Dobrych Praktyk Zawodowych, który odbędzie się online już w najbliższą środę 26 maja!

Kongres jest wydarzeniem, podczas którego organizatorzy i zaproszeni eksperci – przedsiębiorcy, studenci i przedstawiciele Uniwersytetu Śląskiego będą rozmawiali w jaki sposób zorganizować praktyki studenckie, aby miały one realny, dobry wpływ na rozwój dalszej kariery zawodowej.

Pełną agendę wydarzenia oraz formularz zapisu znajdą Państwo pod linkiem: https://www.marketingsilesia.pl/kongres-dobrych-praktyk-zawodowych.

Śląskie Towarzystwo Marketingowe we współpracy z Uniwersytetem Śląskim realizuje projekt pn. Praktyka czyni mistrza. Studenckie praktyki zawodowe w obliczu zmian prawnych, społecznych i gospodarczych, który jest finansowany w ramach Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021 Program Edukacja, nr projektu EOG 19/K3/W/0011. Jest to działanie zmierzające do uregulowania zasad realizacji praktyk, szczególnie w przypadku studentów kierunków praktycznych UŚ, jak i popularyzacji dobrych praktyk w tym zakresie wśród pracodawców i studentów innych uczelni.  Szczegółowe informacje na temat projektu i jego rezultatów znajdą Państwo tutaj.

Śląskie Towarzystwo Marketingowe

mob. 518 621 257

marta.agnieszka.kobus@gmail.com

www.marketingsilesia.pl