RADMOT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

POZNAJ NAS

Nasza specjalizacja to obróbka skrawaniem – toczenie i frezowanie CNC.

To nasza pasja, którą rozwijamy nieprzerwanie od prawie 40 lat.

Tworzymy wyjątkowe środowisko pracy dla wyjątkowych ludzi, w którym:

• nie jesteśmy hierarchiczni
  • rozwijamy się nawzajem poprzez wzajemny wsparcie, coaching, mentoring, otwarty i konstruktywny dialog
  • każdy pracownik ma szanse być usłyszanym i mieć realny wpływ na swoje środowisko pracy i rozwój naszej firmy
  • wspólne dążymy do realizacji celów i cenimy pracę zespołową

Działamy według najwyższych standardów biznesowych:

• przestrzegamy wysokich standardów etycznych
  • w każdej sytuacji postępujemy profesjonalnie
  • efektywnie i wydajnie obchodzimy się z zasobami firmy i środowiska

Oferujemy najwyższą jakość usługi, aby zapewnić klientom przewagę kompetencyjną:

• wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, aby stale podnosić jakość usług i obsługi klienta
  • budujemy trwałe relacje biznesowe oparte na zaufaniu

NASZE WARTOŚCI

Po pierwsze:

• Klient

Współpracę z naszymi klientami opieramy na partnerstwie, zaangażowaniu i rzetelności.  Wyróżnia nas jakość, która rodzi się z pasji, profesjonalizmu i troski o zadowolenie klienta.

Po drugie:

• Pracownik

Zapewniamy naszemu zespołowi – koleżankom i kolegom – bezpieczne i stabilne warunki pracy oraz możliwości ciągłego rozwijania kompetencji.
Staramy się, aby nasza firma była przyjaznym miejscem pracy
Dbamy o ergonomię stanowisk pracy

Po trzecie:

• Odpowiedzialność

Naszą firmę budujemy, nieustannie pamiętając o odpowiedzialności społecznej.

• bierzemy udział w kształceniu dualnym uczniów ze szkół o profilu technicznym
  • co rok przyjmujemy na praktyki kilkunastu uczniów techników i studentów
  • angażujemy się w promocję przemysłu wśród młodych ludzi w regionie

Po czwarte:

• Solidność

Realizujemy zamówienia na czas i w najwyższej jakości. Oferujemy wysoki poziom obsługi oraz najodpowiedniejsze rozwiązania technologiczne.

BENEFITY

• System premiowy

Oparty na wydajności, jakości i personalnym wykonawstwie określony w regulaminie wynagradzania

• Grupowe ubezpieczenie na Życie

Oferujemy Grupowe Ubezpieczenie na  Życie  na preferencyjnych warunkach

• Grupowe ubezpieczenie PZU Zdrowie

Oferujemy ubezpieczanie – prywatna opieka medyczna finansowane w 90% przez firmę

• Finansowanie nauki języka angielskiego

Wspieramy naszych pracowników w rozwijaniu umiejętności językowych, dlatego oferujemy naukę języka angielskiego w siedzibie firmy

• Ścieżka kariery

Każdy z naszych pracowników posiada jasny zakres obowiązków oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez dostęp do szkoleń wewnętrznych, zewnętrznych oraz poszerzania swoich uprawnień.

• Rozwój i doświadczenie

Naszym pracownikom zapewniamy dostęp do szeregu szkoleń wewnętrznych prowadzonych przez naszych pracowników, jak i również możliwość udziału w szkoleniach z profesjonalnymi firmami zewnętrznymi. Dbamy również o to, aby wszyscy pracownicy posiadali niezbędne uprawnienia do wykonywania swojej pracy, dlatego organizujemy i finansujemy specjalistyczne kursy.

• Nowoczesna technologia

Naszym pracownikom udostępniamy sprzęt oraz narzędzia na najwyższym poziomie technologicznym.

• Parking samochodowy i rowerowy

Przy naszym zakładzie udostępniamy pracownikom parking zarówno na samochody, jak i na rowery

PROCES REKRUTACJI

Prowadząc procesy rekrutacyjne staramy się zachować równowagę pomiędzy poszukiwaniami wewnątrz firmy i z rynku pracy. Naszym kapitałem są nasi pracownicy, dlatego jeśli tylko możemy to do nich w pierwszej kolejności kierujemy informacje o aktualnych wakatach. Jednocześnie jesteśmy otwarci na nowych kandydatów, którzy chcą z nami budować swoją karierę.

ETAP 1 Zgłoszenie online

• Odpowiedź na ogłoszenie

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie, bądź jesteś zainteresowany udziałem w procesie rekrutacji prześlij nam swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie bądź bezpośrednio na adres mailowy: praca@radmot.pl.

ETAP 2 Selekcja aplikacji

• Selekcja dokumentów

Wszystkie przesłane aplikacje przez kandydatów są szczegółowo analizowane i dokonywana jest selekcja dokumentów. Kiedy selekcja przebiegnie pomyślnie, kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ETAP 3 Rozmowa rekrutacyjna

• Rozmowa telefoniczna

Pierwsza weryfikacja wybranych kandydatów odbywa się telefonicznie. Pozwala nam ocenić i sprawdzić kluczowe dla nas kryteria, przeprowadzić wstępny wywiad oraz uzyskać odpowiedzi na ważne dla obu stron pytania.

ETAP 4 Spotkanie w firmie

• Spotkanie rekrutacyjne

Są dla nas najważniejszym etapem rekrutacji. Staramy się, żeby były prowadzone w przyjaznej dla kandydatów atmosferze. Chcemy poznać dotychczasowe doświadczenia zawodowe, a także dowiedzieć się, co jest ważne dla danej osoby, czego oczekuje od nas, jako pracodawcy.

W zależności od stanowiska, na które aplikujesz możesz spodziewać się mniej lub bardziej rozbudowanego procesu rekrutacji. Dla wygody naszych kandydatów staramy się skrócić każdy proces do jak najmniejszej liczby spotkań.

ETAP 5 Informacja zwrotna

Staramy się dbać o to, aby wszyscy kandydaci uczestniczący bezpośrednio w procesie rekrutacji otrzymywali od nas informację zwrotną. Dzieje się tak bez względu na wynik prowadzonych rozmów, czyli bez względu na to czy kandydat jest zakwalifikowany do kolejnych etapów rekrutacji, czy też nie.

Informację możesz otrzymać w formie mailowej – na podany podczas wypełniania kwestionariusza adres – lub też w formie telefonicznej. Jeśli pomimo upływu ważności oferty nie otrzymałeś od nas żadnej informacji – zawsze możesz skontaktować się z nami pisząc na adres: praca@radmot.pl

KONTAKT:

RADMOT Sp. z o. o. Sp. K.

Wola Gutowska 33E
26-660 Jedlińsk