VII edycja Programu Top Young 100!

Drodzy Studenci!

To już ostatnia szansa aby dołączyć do VII edycji Programu Top Young 100!

I etap rekrutacji trwa do 6.03.2024, dlatego nie zwlekaj i już dziś wyślij swoje zgłoszenie poprzez poniższy formularz:

VII edycja Programu Top Young 100 rozpocznie się już 17 kwietnia Konferencją w Krakowie, która zapoczątkuje Waszą roczną przygodę. Program jest cykliczną inicjatywą trwającą rok i skierowany jest do studentów kierunków związanych z łańcuchem dostaw. W trakcie trwania Programu studenci pracują nad realnymi wyzwaniami przedsiębiorstw pod okiem menedżerów czołowych firm, co pozwala im wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą na studiach. Program oferuje również indywidualny mentoring służący samorozwojowi uczestników, a także różnorodne szkolenia oraz webinary.Udział w Programie jest darmowy.

Jeśli masz pytania dotyczące VII edycji Top Young 100 to zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem naszej strony internetowej www.topyoung100.pl lub maila biuroprojektuty100@psml.pl

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Zespół Top Young 100